۲۹ بهمن ۱۳۹۶
بدون نظر

کمپین عیدانه وروجک طرح لبخند کودکانه

گاهی اوقات خدا میخواهد تو با دستان پر مهرت دست دیگری را بگیری و با آن در یک مسیر هم قدم شوی، قدم گذاشتن در راهی که سرتاسر پر از عشق،مجبت و دوستی است و ترسیم لبخند رضایت برلبان کودکانی که منتظر نو شدن سال هستند یک موهبت الهی است. تیم وروجک در نظر دارد در طرح لبخند کودکان بی بضاعت یک کمپین حراجی را برگزار کند.

کمپین چیست؟

شاید این واژه کمپن بارها به گوش شما خورده باشد و شما با خود بگویید که کمپین چیست؟ راه اندازی کمپین یکی از راه های جریان سازی اجتماعی است که در زمینه های مختلف راه میافتد، اصولا کمپین ها یک عادت را در جامعه ایجاد کنند و یا یک عادت را از بین ببرند نقش آنها بیشترآگاه سازی است. معمولا راه اندزای کمپین به منظور همراهی کردن و جلب مشارکت مردم صورت می گیرد بنابراین اینکه کمپین با چه عنوان و هدفی ایجاد حساسیت و اعتماد کند مهم است.

حوزه فعالیت فروشگاه اینترنتی وروجک فروش انواع لباس از نوزادی تا نوجوان است. این فروشگاه اینترنتی در نظر دارد برای کودکانی که توان خرید لباس برای عید را ندارند را به صورت رایگان به آنها هدیه بدهد.هدف از راه اندازی این کمپین کمک به افراد بی بضاعت میباشد از شما دوستان و همراهان همیشگی وروجک تقاضا میشود که افراد واجد شرایط را به ما معرفی کنید.

همچنین شما میتوانید با خرید از فروشگاه اینترنتی لباس بچه گانه وروجک در این کار خیر سهیم باشید.

هر فرد میتواند با توجه به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته است از فروشگاه خرید کرده کرده و لباس را به صورت هدیه برای کودکان ارسال کند و یا میتواند مبلغ را به ما بسپارد تا ما این کار را برای آنها انجام دهیم. یکی از مهم ترین کمک های شما این است که این بنر را در شبکه های مجازی، گروه های تلگرامی، فیس بوک و اینستاگرام خود با هشتگ #لبخند-کودکانه به اشتراک بگذارید تا دوستان شما هم به این کمپین بپیوندند.

 


نویسنده مطلب مدیر سایت