ممکن است برای شما هم این سوال بارها بوجود آمده باشد که چگونه میتوان یک خرید اینترنتی خوب را تجربه کرد؟ و یا چگونه میتوان بدون حضور فیزیکی و لمس کردن جنس از یک فروشگاه اینترنتی پوشاک بچه گانه وروجک خرید کرد، برای مثال میتوان به یک مادر خانه دار اشاره کرد که هم باید مادر خوبی باشد و هم یک خانم خانه دار چگونه میتواند برنامه ریزی دقیقی برای خرید و سایر کارهای منزل و یا رسیدگی به فرزند دلبند خود را مدیریت کند؟

voorojak.com-

voorojak.com-

مادرمیخواهد برای تولد یک سالگی نوزاد خود یک ۳ تیکه نوزادی بسیار زیبا خرید کند باید از ۲ ماه قبل در حال گشت و گزار در پاساژها و مغازه های اطراف خود باشد، مغازه های سنتی که ممکن است سایز نوزاد شما لباس مناسبی نداشته باشد و مجبور باشد لباس های دیگری را به شما پیشنهاد دهد و اگر شما هم کمی هم آدم خجالتی باشید ممکن است نتوانید به فروشنده نه بگویید و به ناچار لباس را بخرید و زمانی که در مراسم قرار گرفته اید حس خوبی از لباس دریافت نکنید و مدام در ذهن خود این را مرور کنید که کاش آن لباسی که خودم دوست داشتم برای نوزادم میخریدم. در سالهای اخیر بیشتر کسب و کارها از طریق اینترنت اتفاق می افتد و همانطور که میدانید خرید اینترنتی بسیار در بین مردم رواج دارد و هم اکنون بیشتر خرده فروشان و عمده فروشان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده اند و جز این دسته هستند. فروشگاه اینترنتی وروجک عرضه کننده لباس های نوزادی،کودک و نوجوان است. خاص باش به رسم وروجک

فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی پوشاک بچه گانه چطورصورت میگیرد؟

ابتدا کالا یا خدمات مورد نظر خود را از یک سایت معتبر انتخاب نمایید. گزینه پرداخت و درگاه بانک مورد نظر را انتخاب کنید (اگر درگاه بانک مورد نظر شما در لیست سایت وجود نداشت نگران نباشید، ‌زیراکه اگر کارت عابر بانک شما عضو شبکه شتاب باشد از همه درگاه‌های بانکی می‌توان از آن استفاده کرد). حال به صفحه اختصاصی بانک منتقل خواهید شد.

در این قسمت ابتدا شماره کارت از شما درخواست می‌شود که همان رقم ۱۶ رقمی روی کارت عابر بانک شماست (البته توجه کنید که اگر بانک صفحه کلید مجازی داشت حتما از آن استفاده کنید تا امنیت بیشتری در هنگام خرید داشته باشید). گزینه بعدی مربوط به رمز دوم کارت است (رمزی که در دستگاه عابر بانک آن را انتخاب کردید). حال سیستم از شما رمز CVV2 درخواست می‌کند که این رمز بر روی کارت عابر بانک شما ثبت شده است. یک عدد سه رقمی است که معمولا در پشت کارت عابر بانک نوشته می‌شود (بستگی به بانک مورد نظر شما دارد و امکان نوشته شدن در جلوی کارت نیز وجود دارد). اکنون تاریخ انقضا کارت توسط سیستم از شما سوال می‌شود که آن نیز بر روی کارت شما نوشته شده است. در قسمت بعد یک تصویر حاوی اعداد و حروف‌هایی قرار داده شده است که باید آن‌ها را وارد کادر مورد نظر کنید (اغلب سیستم‌های بانکی به حروف بزرگ و کوچک حساس هستند). اکنون با کلیک بر روی دکمه پرداخت مبلغ کالا یا خدمت از حساب شما کاسته خواهد شد و به وب‌سایت پذیرنده (سایتی  (وروجک) که از آن کالا و یا البسه خریداری کرده‌اید) منتقل خواهید شد و در این مرحله شماره و فاکتور پرداخت را می‌توانید مشاهده کنید و جمله‌ای نظیر پرداخت با موفقیت انجام شد” نیز نمایش داده خواهد شد. هزینه به درگاه بانک و به حساب سایت واریز میشود و شما میتوانید با توجه به سیاست فروشگاه اینترنتی که خرید انجام داده اید برمیگردد.

 

مزایای خرید اینترنتی پوشاک بچه گانه

یکی از مزایای مهم خرید اینترنتی قدرت بالای انتخاب در میان طیف گسترده ای از کالاهاست. خریداران به جای آنکه محدود به چند خرده فروشی محلی شوند می توانند به فروشگاه های سراسر دنیا دسترسی داشته باشند. این ویژگی می تواند پیداکردن کالاهای نایاب و غیرمعمول را ساده تر نماید. همچنین رقابت بین فروشندگان کالاهای استاندارد را افزایش می دهد. خریداران از موتورهای جستجو برای پیداکردن کالاهایی استفاده می کنند که خرده فروشان به حراج گذاشته اند ویا در فروش ویژه هستند، این کار باعث می شود تا خریداران نگران پیدا کردن بهترین فروشگاه نباشند و به راحتی بتوانند برای فرزند خود خرید کنند. برای مثال دغدغه های خرید یک مادر را برای نوزاد خود تحلیل و بررسی میکنیم.

از کجا و چی براش بخرم؟

مادران همیشه درصدد بهترین خرید برای فرزندان خود هستند خصوصا اگر دختر باشد. در فصول سرما سعی میکنند تا یک پوشاک مناسب برایش انتخاب کنند، معمولا از سه تیکه های نوزادی بیشتر استفاده میکنند زیرا این ۳ تیکه های نوزادی هم باعث گرم گه داشتن نوزاد میشود هم باعث زیباتر شدن نوزاد به لحاظ پوششی میشود. سه تیکه های نوزادی دخترانه شامل یک بادی آستین بلند،یک سویشرت و یک شلوار است. هنگامی که یک خرید اینترنتی را تجربه میکنید این را در نظر بگیرید که آیا توضیحاتی که درباره محصول نوشته شده است کاملا با خود جنس تطابق دارد؟ آیا سایزهای روی لباس به درستی وارد شده و از این مهمتر رنگ لباس با عکس لباس یکی است،بافت و جنس لباس به پوست نوزاد شما آسیبی نمیرساند، آیا سریعا درخواست و خرید شما از طریق درگاه اینترنتی پاسخ داده میشود؟آیا امکان تعویض و یا بازگردانی لباس رادارید؟ تمامی موارد گفته شده در فروشگاه اینترنتی وروجک اعمال شده است.پس دیگر نگران خرید لباس نوزادی خود نباشید. از کجا و چی براش بخرم؟ با خرید از فروشگاه اینترنتی وروجک لذت خرید خوب را تجربه کن.

مشتری مداری منحصر به فرد در فروشگاه اینترنتی پوشاک بچه گانه

برای فروشندگان اینترنت گزینه مشتری مداری ای ارائه می کند که هیچگاه در بزرگترین بازارهای فیزیکی یافت نمی شود. روزانه میلیون ها نفر خرید آنلاین انجام می دهند که از طریق تبلیغات اینترنتی به آن می رسند، این عملکرد ساده تر از آن است که برای جستجوی کالا بدنبال فروشگاهی خاص در مکان جغرافیایی خاص باشند. فروشندگان علاقه مند به پیدا کردن افرادی هستند که برای کالایی مبلغ بیشتری بپردازند و فروشگاه اینترنتی این امکان را در اختیار آن ها قرار می دهد. کلکسیون های از بهترین لباس ها را در اختیارتان قرار داده و شما به راحتی میتوانید کالای موجود را در یک مانیتور و دو صفحه مختلف با هم مقایسه کنید.

عرضه کالا باکیفیت درفروشگاه اینترنتی وروجک با کمترین قیمت

مادران عزیزی که به دنبال کالای با کیفیت و ارزان هستند حتما  به فروشگاه اینترنتی پوشاک بچه گانه وروجک سری بزنند. درفروشگاه های اینترنتی معمولا افراد به دنبال خرید کالای ارزان هسنتد بنابراین استفاده از سرویس فروش اینترنتی و پستی باعث می شود هزینه های پیش روی خود را بطور چشمگیری کاهش دهید. ضمن اینکه هزینه های مالیاتی شما به دلیل برخی تخفیف های مالیاتی که به فروشگاه های اینترنتی تعلق می گیرد کاهش می یابد.

خریداران احتمالا متوجه می شوند که با خرید اینترنتی دیگر هزینه های مربوط به مالیات را نمی پردازند. از آنجا که قانونگذاری برای اخذ مالیات از خریداران آنلاین پیچیده است، تعداد زیادی از فروشندگان آنلاین هزینه های مالیاتی مربوط به فروش کالا را به خریداران تحمیل نمی کنند.

 خرید اینترنتی موفق از فروشگاه های اینترنتی پوشاک بچه گانه

گرچه تاکنون معنای واحدی برای مفهوم راحتی ذکر نشده ولی انواع آن در فرایند خرید به شرح ذیل شناسایی شده است :

راحتی دسترسی : یعنی بتوان به آسانی به محصول مورد نظر دست یافت . دیگر نیازی به پاساژ گردی نیست.

راحتی جستجو : یعنی بتوان به سادگی محصول مورد تقاضا را یافت و اطلاعاتی در مورد آن کسب کرد.

راحتی مبادله : یعنی بتوان محصول را بدون تشریفات زیاد خرید یا در صورت عدم رضایت آن را بازگرداند و یا تعویض کرد.

راحتی در برنامه ریزی : در اینترنت می توان هر موقع از شبانه روز و در هفت روز هفته خرید کرد.

 

voorojak.com--

voorojak.com–

محدودیت زمان در خرید اینترنتی وجود ندارد.

فعالیت فروشگاه های اینترنتی پوشاک بچه گانه سنتی معطوف به ساعت و زمان و حتی روزهای تعطیل است اما در فروشگاه های اینترنتی مطلقا چنین محدودیتی وجود ندارد و در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل سال خریداران میتواند خرید خود را انجام دهند.

خرید اینترنتی در فروشگاه اینترنتی پوشاک بچه گانه

ممکن است در نگاه اول خرید اینترنتی لباس نوزادی  کمی دشوار به نظر برسد، مادرانی که به دنبال یک لباس نوزادی مناسب هستند قطعا زمان زیادی برای خرید و گشت و گزار در پاساژها را ندارند، بنابراین میتوانند زمان کمتری را صرف خرید یک محصول با کیفیت کرده و احساس رضایتمندی کنند. نوزادان نیاز به مراقبت و توجه بیشتری نسبت به سایرکودکان دارند، بافت و پوشش لباس باید به گونه ای باشد که باعث حساسیت پوستی نوزاد نشود، لباس های نوزادی در فروشگاهای اینترنتی علاوه بر اینکه مقرون به صرفه هستند بسیارتمیز هستند زیرا کمتر در معرض هوای آزاد و یا دور از دسترس افراد بوده است.

رنگ  پوشاک میتواند درچهره نوزاد اثر مثبت داشته باشد.

هنگام خرید لباس نوزادی باید این را در نظر بگیرید که ترکیب رنگی مناسبی را برای نوزاد خود در نظر بگیرید، برای مثال شما میخواهید یک سه تیکه نوزادی دخترانه را بخرید رنگ پوست نوزاد شما سفید است یا سبزه؟ حتما به این موضوع دقت کنید که رنگهای میتواند در چهره نوزاد اثر گذار باشد، سه تیکه نوزادی را برای نوزاد خود که پوست سفید دارد را انتخاب کرده اید ترکیب رنگ باید بدین گونه باشد، رنگ سویشرت آبی،رنگ بادی سفید و رنگ شلوار نیز آبی باشد. شما نمی توانید سویشرت را به رنگ نارنجی و بادی را به طوسی و شلوار را به رنگ بنفش انتخاب کنید. با انتخاب ترکیب رنک مناسب برای وروجک خود هم اورا در نظر دیگران زیبا میکند و هم انرژی مثبتی که هنگام پوشیدن ۳ تیکه دارید.

سه تیکه نوزادی شامل چه چیزهایی میباشد؟

سه تیکه های نوزادی دخترانه و پسرانه معمولا شامل یک سویشرت و بادی و شلوار هستند و یا اغلب ۲بادی و یک شلوار دارند. در فصول سرما معمولا مادران سه تیکه هایی را که سویشرت دارند را انتخاب میکنند زیرا باعث گرم نگه داشتن نوزاد میشود و دیگر نیازی به پیچیدن نوزاد در پتو نیست.

 

 معایب خرید اینترنتی : این معایب را می توان ۳ گروه تقسیم بندی کرد :

 

الف ) موانع فناوری : سرعت پایین سایت ها و وجود مشکل برای ثبت نام در سایت و باز کردن حساب خرید در آن ها از عوامل عمده نارضایتی مشتریان از سایت های فروش اینترنتی است .

ب ) موانع ذاتی اینترنت : عدم تعامل فیزیکی و عدم توانایی مشتریان در لمس کالاها قبل از خرید از جمله مشکلاتی است که به ماهیت مجازی بودن اینترنت بر می گردد .

ج ) موانع امنیتی : عدم امنیت لازم برای انجام مبادلات از جمله مهمترین نگرانی های مشتریان است .

چه راهکارهایی میتواند فروش اینترنتی را افزایش دهد

خرید اینترنتی همانطور که میتواند طیف گسترده ای از محصول را برای کاربر به صورت آنلاین نمایش دهد و احساس رضایت کند، اما اگر هر محصول و یا لباسی را که قصد خرید آن را دارد به اتمام رسیده باشد و مدیر سایت آن را اصلاح نکرده باشد باعث نارضایتی میشود و ممکن است دیگر به سایت شما سر نزند. پس سعی کنید یک فروشگاه اینترنتی مرتب داشته باشید تا کاربران زیادی در طول روز از شما خرید کنند.

شعار فروشگاه اینترنتی پوشاک بچه گانه وروجک: خاص باش به رسم وروجک

 


نویسنده مطلب مدیر سایت